Hlavní menu
Kontakt
Adresa: Hospic Frýdek - Místek, p.o.
  I. J. Pešiny 3640, 738 01 F-M
Telefon: +420 595 538 111
Fax: +420 595 538 110
E-mail: info@hospicfm.cz
Vyhledávání
Aktuality
FB, QR

    FB   QR

Jsme členemNaši partneři a sponzoři

Svatba v Hospici FM

Život je leckdy a vlastně velmi často plný zvratů, a to těch špatných, někdy zvratů velmi nečekaných, ale ne zřídka také těch krásných, nezapomenutelných a výjimečných.

Takovýmto jedním bezpochyby krásným a výjimečným okamžikem, který s sebou nese pozitivní změnu do života jedince, je svatební den.

Hospic Frýdek-Místek měl poprvé za dobu svého fungování příležitost spolupodílet se a být svědkem jednomu takovémuto jedinečnému dni dvěma ne méně jedinečným a velmi silným lidem.

5. června 2015 si řekli své „ANO“ před zraky zastupitelky města Ing. Evy Richtrové manželé Kováčovi. Obřad se nesl duchu zahradní oslavy, k čemuž přímo vybízelo nádherné a teplé počasí, nebe bez mráčků a téměř již létem provoněná přilehlá zahrada zařízení.

Protože je Hospic zařízením, které bezpochyby plní své specifické poslání a právě proto jej někteří lidé vnímají spíše negativně, jsme o to radši, že jsme mohli opět ukázat, že tady nejsme pouze jako konečná stanice, jak nás mnozí stále nazývají, ve které již při příchodu nového klienta všechno končí, ale že se snažíme pacientům a jejich blízkým pomáhat v tom, dělat jejich život stále krásným, šťastným a plnit jim jejich přání.

Do budoucna doufáme, že toto nebyla první a zároveň poslední svatba, která se u nás odehrála.

Na závěr snad ještě jednou, za naše zařízení Hospic Frýdek-Místek, p. o, za všechny zaměstnance, ba i dokonce mnohé uživatele našich služeb a jejich rodin, chceme popřát všechno dobré a krásné novomanželům Kováčovým.

Fotogalerie: http://www.hospicfm.cz/svatba-kovacovi-2015

Tisk aktuální strany