Hlavní menu
Kontakt
Adresa: Hospic Frýdek - Místek, p.o.
  I. J. Pešiny 3640, 738 01 F-M
Telefon: +420 595 538 111
Fax: +420 595 538 110
E-mail: info@hospicfm.cz
Vyhledávání
Aktuality
FB, QR

    FB   QR

Jsme členemNaši partneři a sponzoři

Pracovník v sociálních službách

Hospic Frýdek - Místek, p.o. přijme pracovníka v sociálních službách

Požadované kvalifikační předpoklady: odborná způsobilost k výkonu prac. v soc. službách dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - min. akreditovaný kurz pracovníka v soc. službách, schopnost samostatné i týmové práce, trestní bezúhonnost, zkušenost s programem Cygnus a praxe v oboru výhodou.

Osobní předpoklady: schopnost empatie, laskavý přístup k uživatelům, samostatnost, schopnost sociálního kontaktu, zodpovědný přístup k práci.

Požadované doklady: strukturovaný životopis, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (nutno doložit až po pracovním pohovoru).

Předpokládaný nástup: leden 2020.

Platová třída: 5/platový stupeň podle délky uznané praxe v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Pracovní doba: v denních a nočních dvanáctihodinových směnách od 7:00 do 19:00.

Žádosti s požadovanými materiály můžete předat osobně v recepci Hospice nebo zaslat na adresu Hospic Frýdek-Místek, p.o., I. J. Pešiny 3640, Frýdek-Místek 738 01 nebo na e-mailovou adresu recepce@hospicfm.cz, do 16. 12. 2019 a do předmětu prosím uveďte „pracovník v sociálních službách“.

Lékař

Hospic Frýdek - Místek, p.o. přijme lékaře na částečný úvazek

Požadované kvalifikační předpoklady: specializace v oboru, který má základní kmen interní, neurologický, chirurgický, ortopedický, urologický, anesteziologický, všeobecné praktické lékařství, otorinolaryngologický, oftalmologický, nebo odbornou způsobilost v oboru paliativní medicína, medicína dlouhodobé péče, onkologie nebo algeziologie.

Osobní předpoklady: empatické chování, morální a občanská bezúhonnost, korektní jednání a vystupování, administrativní dovednosti, uživatelská práce s počítačem, laskavý přístup k pacientům, samostatnost, schopnost sociálního kontaktu, zodpovědný přístup k práci.

Požadované doklady: strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce.

Žádosti s požadovanými doklady můžete předat osobně v recepci Hospice nebo zaslat na adresu Hospic Frýdek-Místek, p.o., I. J. Pešiny 3640, Frýdek-Místek 738 01 nebo na e-mailovou adresu recepce@hospicfm.cz a do předmětu prosím uveďte „lékař“.

Tisk aktuální strany