Hlavní menu
Kontakt
Adresa: Hospic Frýdek - Místek, p.o.
  I. J. Pešiny 3640, 738 01 F-M
Telefon: +420 595 538 111
Fax: +420 595 538 110
E-mail: info@hospicfm.cz
Vyhledávání
Aktuality
09.11.2020
Na základě nařízení vlády ČR a zhoršení epidemiologické situace v souvislosti s výskytem koronaviru...
05.11.2020
Hospic mohl díky dotaci Statutárního města Havířov ve výši 50 000 Kč v roce 2020 zakoupit...
24.07.2020
Postup pro aplikaci návštěv u pacientů a uživatelů v Hospici F-M  S ohledem na stále trvající...
FB, QR

    FB   QR

Jsme členemNaši partneři a sponzoři

Pracovník v sociálních službách na dohodu

Hospic Frýdek - Místek, p.o. přijme na výpomoc pracovníka v sociálních službách na dohodu

Požadované kvalifikační předpoklady: odborná způsobilost k výkonu prac. v soc. službách dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - min. akreditovaný kurz pracovníka v soc. službách, schopnost samostatné i týmové práce, trestní bezúhonnost, zkušenost s programem Cygnus a praxe v oboru výhodou.

Osobní předpoklady: schopnost empatie, laskavý přístup k uživatelům, samostatnost, schopnost sociálního kontaktu, zodpovědný přístup k práci.

Požadované doklady: životopis, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Předpokládaný nástup: prosinec 2020.

Pracovní doba: v denních a nočních dvanáctihodinových směnách od 7:00 do 19:00.

Žádosti s požadovanými materiály můžete předat osobně v recepci Hospice nebo zaslat na adresu Hospic Frýdek-Místek, p.o., I. J. Pešiny 3640, Frýdek-Místek 738 01 nebo na e-mailovou adresu recepce@hospicfm.cz a do předmětu prosím uveďte „pracovník v sociálních službách“.

  

Sociální pracovník

Hospic Frýdek - Místek, p.o. přijme sociálního pracovníka 

Požadované kvalifikační předpoklady: VŠ v oborech sociální práce (dle zák. 108/2006 Sb. o soc. službách), schopnost samostatné i týmové práce, orientace v problematice sociální práce a poradenství, znalost sociálně právní problematiky, trestní bezúhonnost, zkušenost s programem Cygnus 2 výhodou, ŘP sk. B.

Osobní předpoklady: schopnost empatie, laskavý přístup ke klientům, samostatnost, schopnost sociálního kontaktu, zodpovědný přístup k práci.

Požadované doklady: strukturovaný životopis, motivační dopis, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (nutno doložit po osobním pohovoru).

Předpokládaný nástup: 1. čtvrtletí roku 2020.

Platová třída: 10/platový stupeň podle délky uznané praxe v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Žádosti s požadovanými materiály můžete do 15. 11. 2020 předat osobně v recepci Hospice nebo zaslat na adresu Hospic Frýdek-Místek, p.o., I. J. Pešiny 3640, Frýdek-Místek 738 01 nebo na e-mailovou adresu recepce@hospicfm.cz, a do předmětu prosím uveďte „sociální pracovník“.

Lékař

Hospic Frýdek - Místek, p.o. přijme lékaře na částečný úvazek

Požadované kvalifikační předpoklady: specializace v oboru, který má základní kmen interní, neurologický, chirurgický, ortopedický, urologický, anesteziologický, všeobecné praktické lékařství, otorinolaryngologický, oftalmologický, nebo odbornou způsobilost v oboru paliativní medicína, medicína dlouhodobé péče, onkologie nebo algeziologie.

Osobní předpoklady: empatické chování, morální a občanská bezúhonnost, korektní jednání a vystupování, administrativní dovednosti, uživatelská práce s počítačem, laskavý přístup k pacientům, samostatnost, schopnost sociálního kontaktu, zodpovědný přístup k práci.

Požadované doklady: strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce.

Žádosti s požadovanými doklady můžete předat osobně v recepci Hospice nebo zaslat na adresu Hospic Frýdek-Místek, p.o., I. J. Pešiny 3640, Frýdek-Místek 738 01 nebo na e-mailovou adresu recepce@hospicfm.cz a do předmětu prosím uveďte „lékař“.

Tisk aktuální strany