Pracovní příležitosti
Pomocný kuchař/ka

Přijmeme pomocnou kuchařku/ře na zástup za dlouhodobě nemocného zaměstnance

Požadované kvalifikační předpoklady: základní vzdělání, trestní bezúhonnost, předchozí praxe práce v kuchyni výhodou.

Osobní předpoklady: schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědný přístup k práci.

Požadované doklady: strukturovaný životopis, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (stačí doložit až po osobním pohovoru).

Náplň práce:

 • Dohotovování jídel, příprava na talíř a výdej.
 • Výroba polévek a příloh k hlavním jídlům.
 • Pomocné práce v kuchyni, úklid a mytí nádobí.

Platová třída: 4/platový stupeň podle délky uznané praxe v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Žádosti s požadovanými materiály můžete předat osobně v recepci Hospice nebo zaslat na adresu Hospic Frýdek-Místek, p.o., I. J. Pešiny 3640, Frýdek-Místek 738 01 nebo na e-mailovou adresu recepce@hospicfm.cz a do předmětu prosím uveďte „pomocný kuchař/ka“.

Všeobecná nebo praktická sestra

Požadované kvalifikační předpoklady: vzdělání splňující požadavky dle zákona č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče. Zkušenost s programy Cygnus a Medicus výhodou.

Osobní předpoklady: schopnost empatie, laskavý přístup k pacientům, samostatnost, schopnost sociálního kontaktu, administrativní dovednosti, uživatelská práce s počítačem, zodpovědný přístup k práci, kurz paliativní péče výhodou.

Požadované doklady: strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (stačí dodat až po osobním pohovoru).

Pracovní doba: dvanáctihodinové pracovní směny denní a noční, 7:00 – 19:00, 19:00 – 7:00.

Předpokládaný nástup: srpen 2024.

Platová třída: 10 /platový stupeň podle délky uznané praxe v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Benefity: možnost dalšího vzdělávání, čerpání FKSP, indispoziční volno.

Žádosti s požadovanými materiály můžete předat osobně v recepci Hospice nebo zaslat na adresu Hospic Frýdek-Místek, p.o., I. J. Pešiny 3640, Frýdek-Místek 738 01 nebo na emailovou adresu recepce@hospicfm.cz a do předmětu prosím uveďte „sestra“.

Vedoucí ekonomického úseku

Požadavky a osobní předpoklady:

 • Komplexní znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
 • Velmi dobrá znalost platné legislativy týkající se fungování a hospodaření příspěvkové organizace
 • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
 • 5 let praxe v oboru
 • Zkušenost z příspěvkové organizace výhodou
 • Znalost účetních programů Vema, HELIOS Fenix a Cygnus II výhodou
 • Dobrý psaný projev
 • Samostatné myšlení ekonomického zaměření, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost týmové práce a vedení pracovního týmu
 • Dobrá znalost práce na PC
 • Výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (stačí dodat až po osobním pohovoru).

Náplň práce:

 • Komplexní řešení ekonomické problematiky – financování, rozpočet
 • Zpracování směrnic a pravidel ekonomického řízení organizace
 • Zodpovědnost za daňovou problematiku (silniční daň, apod.)
 • Zodpovědnost za dodržování Zák. 250/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů
 • Kontrola a spolupráce při účtování
 • Zabezpečení činností spojených s žádostí o dotace a jejich přijímáním
 • Zpracovávání ekonomických výkazů a agend
 • Vedení a zpracovávání personální agendy

Požadované doklady: strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce.

Předpokládaný nástup: říjen 2024.

Platová třída: 10/platový stupeň podle délky uznané praxe v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Žádosti s požadovanými materiály můžete předat do 15. 9. 2024 osobně v recepci Hospice nebo zaslat na adresu Hospic Frýdek-Místek, p.o., I. J. Pešiny 3640, Frýdek-Místek 738 01 nebo na e-mailovou adresu recepce@hospicfm.cz a do předmětu prosím uveďte „ekonom“.

Finanční a mzdová účetní

Požadované kvalifikační předpoklady: min. středoškolské vzdělání, znalost mzdového účetnictví a finančního účetnictví. Znalost účtování příspěvkové organizace a programy Vema a HELIOS Fenix výhodou.

Osobní předpoklady: přesnost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci.

Požadované doklady: strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (stačí dodat až po osobním pohovoru).

Předpokládaný nástup: říjen 2024.

Platová třída: 8 nebo 9/platový stupeň podle délky uznané praxe v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů..

Žádosti s požadovanými materiály můžete předat do 15. 9. 2024 osobně v recepci Hospice nebo zaslat na adresu Hospic Frýdek-Místek, p.o., I. J. Pešiny 3640, Frýdek-Místek 738 01 nebo na emailovou adresu recepce@hospicfm.cz a do předmětu prosím uveďte „účetní“.